MATERAC MOLET Zobacz większe

MATERAC PIANKA HR + PIANKA MOLET

Nowy produkt

Nowa generacja pianek sposobem na zdrowy sen

Cechy charakterystyczne:

Twardość: H3

Wysokość: 15 cm

Właściwości:

Antyalergiczny,

Antygrzybiczny,

lato/zima,

materiał pikowany,

Ortopedyczny,

Zdejmowany pokrowiec

Czas realizacji: 5 dni roboczych

Więcej szczegółów

249,99 zł brutto

  • H3
  • 15cm

Opis

Rodzaj Piankowy

Więcej informacji

Materac piankowy HR z warstwą pianki typ MOLET

100% wysokoelastyczna pianka HR

BUDOWA MATERACA:

MOLETOWANA PIANKA POLIURETANOWA (3 cm) specjalnie profilowana pianka ( 7 różnych stref profilowych) o wysokiej gęstości, posiadająca szereg wypustek i wgłębień , które zwiększają wentylację i powodują lepsze dopasowanie się do powierzchni ciała. Pianka posiada właściwości MIKRO-masujące, poprawiające krążenie krwi.


PIANKA WYSOKOELASTYCZNA HR (High Resiliense Foam) (10 cm) jedna z bardziej ekologicznych i droższych wersji pianek, najbardziej zaawansowana technologicznie. Tłoczona w niższej temperaturze, o zwiększonej sprężystości i wytrzymałości. Jest to pianka zbudowana z milionów pęcherzyków, dzięki którym idealnie dopasowuje się do anatomicznego kształtu ciała. Gwarantuje wysoki komfort użytkowania. Posiada doskonałą przepuszczalność powietrza. Trwałość pianki jest 40% wyższa, w odróżnieniu od standardowej pianki poliuretanowej.11

POKROWIEC PIKOWANY (2 cm) Materiał pikowany obustronnie włóknem klimatyzującym. Wysoka gramatura oraz jakość tkaniny użytej do produkcji pokrowca sprawia, że jest on bardzo przyjemny w dotyku, bardzo mocny i wytrzymały w codziennym użytkowaniu. Wszyty zamek błyskawiczny ułatwia jego zdejmowanie i pranie w Temp. 40oC, dzięki czemu bardzo łatwo utrzymać higienę materaca. Wytłoczenia oraz wzory na pokrowcu mogą ulegać zmianie.

Materac zbudowany z pianki o wysokiej sprężystości, dlatego daje prawidłowe podparcie dla kręgosłupa, niweluje wszelkie uciski w okolicach bioder czy karku. Jest odpowiedni dla osób mających problemy z układem krążenia, często wybudzających się w nocy oraz dla osób cierpiących z powodu drętwiejących we śnie kończyn.


Materac jest bardzo elastyczny przeznaczony dla osób lubiących odpoczynek na powierzchni o umiarkowanej twardości.


Można go użytkować obustronnie, każda ze stron zachowuje jakość oraz komfort użytkowania. Obracanie materaca przedłuży jego żywotność.
Materac jest bardzo wytrzymały i odporny na odkształcenia.

17 innych produktów w tej samej kategorii: