Materac DUO CLIMA Lateks Visco

Nowy produkt

MATERAC DUO CLIMA - Rewelacyjne połączenie trzech komponentów : bazy-pianki ecoPUR , perforowanej pianki Visco która dopasowuje się do ciała oraz sprężystej pianki lateksowej.

Green Line inspired by nature

 • Wysokość do wyboru: 13cm lub 16cm
 • Twardość: H3 (średnio miękki)
 • antyalergiczny
 • antygrzybiczny
 • ortopedyczny
 • pamięć kształtu
 • materiał pikowany
 • zdejmowany pokrowiec

Więcej szczegółów

269,99 zł brutto

 • H3
 • 13cm
 • 16cm

Opis

Rodzaj Piankowy

Więcej informacji

BUDOWA MATERACA:

1. ANTYBAKTERYJNA PIANKA LATEKSOWA PERFOROWANA (2cm)
Porowata struktura lateksu ułatwia przepływ powietrza powstrzymując pocenie się i rozwój bakterii. Ma właściwości przeciwgrzybicze. Jest antybakteryjna i bardzo higieniczna. Materiał jest miękki i sprężysty, dzięki czemu niezależnie od tego w jakiej pozycji śpimy: na boku, na wznak czy też na brzuchu nasz kręgosłup układa się odpowiednio. Gwarantuje to prawidłowe rozluźnienie mięśni podczas snu (pomaga efektywniej wypocząć). Lateks jest wyjątkowo odporny na deformację (wgniatanie) nie traci swych właściwości z biegiem lat.wysoka przepuszczalność i regulacja wilgoci dzięki strukturze otwartych komórek i tysiącom perforacji.

2. PIANKA TERMOELASTYCZNA VISCO- MEMORY PERFOROWANA (2cm)
Jest to materiał, który pod wpływem ciepła i nacisku ciała idealnie przybiera kształt sylwetki. Dzięki temu kręgosłup znajduje prawidłowe podparcie bez względu na pozycję snu. Dzięki swojemu działaniu pianka termoelastyczna Visco posiada właściwości ortopedyczne. Stanowi optymalne wsparcie dla ciała. Oprócz tego odciąża kręgosłup, niweluje ucisk co ma dobry wpływ na krążenie. Dzięki perforacji nakładka samoczynnie się wentyluje i reguluje wilgotność.


3.PIANKA ecoPUR (do wyboru 7cm lub 10cm) najnowszej generacji, charakteryzująca się wysoką odpornością na odkształcenia. Dzięki niej materac jest odpowiednio elastyczny i zapewnia prawidłową amortyzację sylwetki. Pianka dzięki swojej budowie jest bardzo przewiewnym materiałem i zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza. Zapobiega to nadmiernej potliwości, a także wpływa na hamowanie rozwoju roztoczy i bakterii.

4. POKROWIEC PIKOWANY (1-2 cm) Materiał pikowany obustronnie włóknem klimatyzującym. Wysoka gramatura oraz jakość tkaniny użytej do produkcji pokrowca sprawia, że jest on bardzo przyjemny w dotyku i bardzo mocny i wytrzymały w codziennym użytkowaniu.

Wszyty zamek błyskawiczny ułatwia jego zdejmowanie i pranie, dzięki czemu bardzo łatwo utrzymać higienę materaca. Wytłoczenia oraz wzory na pokrowcu mogą ulegać zmianie.
Zamek został obszyty na maszynie typu overlock, co zabezpiecza dzianinę przed pruciem nitek brzegowych.


Wysoka gęstość pianek użytych do produkcji materaca, zapewnia długotrwałe użytkowanie. Najnowsza technologia pozwoliła nam stworzyć materac odpowiedni dla wszystkich typów sylwetki.

Bardzo plastyczna pianka Visco, pod wpływem temperatury ciała układa się idealnie pod kręgosłupem, a sprężysta pianka lateksowa niweluje uczucie ciepła, które wytwarza pianka termoplastyczna (materac utrzymuje optymalna temperaturę). Lateks daje uczucie delikatności, dzięki czemu mamy wrażenie, że śpi się jak na chmurce.

Baza materaca-bardzo gęsta i sprężysta pianka ecoPUR zapewnia długotrwałe użytkowanie. Twardość została tak dobrana aby odpowiednio potrzymać całe ciało, niezależnie od sylwetki osoby użytkującej.

 • Materac stanowi dobrą podporę dla kręgosłupa, stawów i mięśni - nie zapada się i nie odkształca.
 • Niweluje wszelkie uciski w okolicach bioder czy karku.
 • Dzięki strukturze otwartych komórek i tysięcy perforacji materac samoczynnie wentyluje się i reguluje wilgotność, co sprawia, że jest antygrzybiczny i bardzo higieniczny, jest także odporny na roztocza.
 • świetnie nadaje się dla dzieci- powierzchnia spania jest bardzo elastyczna
17 innych produktów w tej samej kategorii: