Aktywne filtry

Materac nawierzchniowy

Materac nawierzchniowy to idealny wybór dla wszystkich, którzy pragną ulepszyć swoje łóżko bez konieczności zakupu nowego mebla. Budzisz się niewyspany, a gdy się położysz, odczuwasz dyskomfort, nierówności podłoża czy jego zapadanie się? Wypróbuj topper na łóżko, który korzystnie wpłynie na komfort snu i sprawi, że obudzisz się wypoczęty.  W ten sposób możesz dać nowe życie staremu tapczanowi, wersalce lub rozkładanej sofie. Nakładki na materac czy kanapę są również idealnym wyborem, gdy wybierasz się w podróż.

Materac nawierzchniowy 140x200, 160x200 cm

Nasze nakładki na materac występują w różnych rozmiarach – oferujemy m.in. popularne materace nawierzchniowe w wymiarach 140x200 oraz 160x200 cm. Znajdziesz u nas także inne rozmiary topperów, w tym warianty niestandardowe. W ofercie dostępne są nakładki na materac dla dziecka, również do łóżeczka niemowlęcego oraz toppery dla dorosłych, zarówno do klasycznych, jak i na materace do steaża włoskiego. Nakładki na materac 160x200, 140x200 cm oraz pozostałe modele mają różną twardość dostosowaną do indywidualnych preferencji i potrzeb każdego użytkownika.

Materace nawierzchniowe mogą odmienić podłoże na dwa sposoby – utwardzając je lub zmiękczając. Wybór odpowiedniego toppera na łóżko zależy m.in. od rodzaju i stanu materaca, a także wagi użytkownika. Nakładki utwardzające na materac polecane są osobom, które lubią spać na nieco twardszym podłożu, a także tym o nadprogramowych kilogramach. Polecamy szczególnie nakładki z kokosa, o właściwościach antygrzybicznych i antyalergicznych lub  o wysokości powyżej 7 cm.  Do zmiękczenia powierzchni idealnie nadają się nakładki z pianki Visco lub lateksu.

Nakładki na kanapę

Nakładka na kanapę to produkt, który w łatwy sposób umożliwia przekształcenie sofy w wygodne łóżko. Wystarczy rozłożyć topper na powierzchni tapczanu, aby w szybki sposób stworzyć wygodne miejsce do nocnego odpoczynku. Nakładki na kanapę Goodnight ta wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są nie tylko trwałe i odporne na zużycie, ale również bardzo przyjemne w dotyku. Co więcej, dzięki antyalergicznej powłoce, produkty te są idealne dla osób cierpiących z powodu uczuleń i nadwrażliwości.

Jako producent wiemy o akcesoriach do snu wszystko. Odwiedź nasz sklep internetowy i zobacz, co możemy dla ciebie zrobić.