NAKŁADKI

Wygoda w trakcie snu jest bardzo ważna. Jeśli odczuwasz niewygodę lub zapadanie się, łóżko przestało być twoim przyjacielem, być może przyda ci się nakładka na materac, która poprawi jego parametry i wygodę. W ten sposób możesz dać nowe życie staremu tapczanowi, wersalce lub rozkładanej sofie. Nakładki są również idealnym rozwiązaniem gdy wybierasz się w podróż .

Materace nawierzchniowe to idealny sposób na zmianę twardości na dwa sposoby. Mogą utwardzić lub zmiękczyć powierzchnię. To, który wybierzemy, zależy od dotychczasowego podłoża i naszej wagi. Jeśli ostatni zakup został dokonany wiele lat temu, warto wybrać odpowiedni i poprawić wygodę łóżka. To rozwiązanie wbrew pozorom nie jest tymczasowe, może służyć wiele lat.

Nakładki utwardzające na materac polecane są osobom, które lubią spać na nieco twardszym podłożu, a także tym,  o nadprogramowych kilogramach.   Polecamy szczególnie   nakładki z kokosa, o właściwościach antygrzybicznych i antyalergicznych lub  o wysokości powyżej 7 cm.  Do zmiękczenia powierzchni idealnie nadają się nakładki z pianki Visco lub lateksu.

Jako producent wiemy o akcesoriach do snu wszystko. Odwiedź nasz sklep internetowy i zobacz, co możemy dla ciebie zrobić.

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-12 z 20 pozycji

Aktywne filtry