Aktywne filtry

Pokrowiec na materac

Pokrowiec na materac ma przede wszystkim za zadanie ochronę przed zabrudzeniami. Zwykle jest on grubszy niż cienkie prześcieradło, dzięki czemu skutecznie zabezpiecza przed powstawaniem wszelkiego rodzaju plam czy też zalaniem wkładu materaca. Pokrowce Tencel, ALOE lub SILVER doskonale zabezpieczają również przed rozwojem drobnoustrojów, takich jak roztocza, bakterie, grzyby, a nawet wirusy, lepiej wchłaniają wilgoć i regulują temperaturę ciała. Wybór odpowiedniego produktu z tej kategorii przełoży się na Twój komfortowy, a co za tym idzie lepszy sen.

Pokrowce na materace w dobrej cenie

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór pokrowców na materac. Dostępne są modele pikowane o różnych właściwościach prozdrowotnych i w atrakcyjnych cenach. Ich zakup nie obciąży tak bardzo Twojego portfela, a jednocześnie przełoży się na wygodę podczas snu czy drzemki. Zakup wybranych produktów z naszego sklepu online proponujemy również pensjonatom i hotelom, które zapewnią przyjmowanym Gościom najwyższy poziom komfortu, a także higieny. Pokrowce na materac wykonane z materiałów trudnopalnych przyczynią się do zwiększenia bezpieczeństwa w obiekcie noclegowym.

Pokrowiec na materac 140x200

Jednym z najczęściej wybieranych przez naszych Klientów modeli jest pokrowiec na materac 140x200 cm. Te, które oferujemy, zostały wykonane z tkanin najwyższej jakości i mają właściwości antyalergiczne oraz antybakteryjne. Dzięki temu zapewniają nie tylko ochronę materaca, ale również zdrowy i bezpieczny sen dla całej rodziny. Każdy pokrowiec pasuje zarówno do kieszeniowego, jak i piankowego materaca 140x200[NOWA KATEGORIA: Materace piankowe 140x200] cm. Produkty występują w różnych wariantach, w tym wzbogaconych ekstraktem z aloesu, jonami srebra czy też włóknami TENCEL® pochłaniającymi wilgoć.

Jako producent wiemy, że wybór odpowiedniego pokrowca na materac jest równie ważny, jak dobór samego materaca. Dlatego też oferujemy naszym Klientom szeroki wybór produktów o różnych właściwościach. Zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze materaca, pokrowca i innych akcesoriów do łóżka. Wyselekcjonowane materiały oraz staranne wykończenie to gwarancja trwałości i wygody użytkowania. Zaufało nam już wielu Klientów, którzy doceniają jakość i komfort naszych produktów. Dołącz do nich i ciesz się zdrowym i spokojnym snem dzięki pokrowcom na materac Goodnight!

Pokrowiec na materac 140x200 i inne wymiary: zabezpieczenie łóżka