Aktywne filtry

Materac lateksowy

Materac lateksowy to świetny wybór dla każdego, komu zależy na maksymalnej wygodzie. Duża sprężystość sprawia, że możesz cieszyć się jego miękkością, a przy tym stabilnym podparciem. Materace lateksowe charakteryzują się wysoką elastycznością, dzięki czemu idealnie dopasowują się do kształtu ciała. Nie przenoszą drgań, zatem idealnie sprawdzą się dla par. Dzięki starannie zaprojektowanej budowie zapewniają doskonały wypoczynek i zdrowy sen. Oferowane przez nasz sklep internetowy wysokiej jakości materace lateksowe dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów od 70x180 nawet do 200x200 cm. Zapewniamy możliwość wyboru pokrowca na materac

Materac lateksowy – rozwiązanie dla alergików i osób mających problemy z poceniem się.

Materac lateksowy doskonale sprawdzi się w sypialniach osób walczących z alergią lub nadmierną potliwością. Jego specyficzna struktura z otwartymi komórkami oraz tekstylny pokrowiec dobrze przepuszczają powietrze, zapewniając prawidłową wentylację. Z uwagi na zastosowanie specjalnej pianki lateksowej materac nie gromadzi zanieczyszczeń i wilgoci, a dzięki temu powstrzymuje pocenie się oraz rozwój bakterii, grzybów i roztoczy. Ze względu na swoje doskonałe właściwości (antyalergiczny oraz antygrzybiczny) jest to bardzo popularny wybór wśród osób zmagających się z alergiami, Chętnie wybierany jest zatem przez każdą osobę, której zależy na wysokiej jakości wypoczynku.

Materac lateksowy dla młodszych i starszych

Lateks to materiał, który nie gromadzi kurzu ani wilgoci, a ponadto wyróżnia się dużą elastycznością. Materac dla dziecka wykonany z tego materiału pomoże wspierać prawidłowy rozwój układu kostno-szkieletowego. To także dobry wybór dla wszystkich osób cierpiących na dolegliwości kręgosłupa czy stawów. Materac lateksowy jest wygodny i miękki, a przy tym charakteryzuje go wysoka odporność na odkształcenia i deformacje. Ponadto zapewnia prawidłową amortyzację sylwetki podczas snu oraz właściwą cyrkulację powietrza. Modele materaców z lateksem dostępne są w dwóch twardościach, mianowicie H2 (miękki) oraz H3 (średnio-twardy).

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszym asortymentem.

Materac lateksowy – najlepsza jakość i komfort Twojego snu