Materac piankowy lateksowy Q H2 pianka
search
  • Materac piankowy lateksowy Q H2 pianka
  • Materac piankowy LATEKS Q H2 PIANKA
  • Materac piankowy LATEKS Q H2 PIANKA
  • Materac piankowy LATEKS Q H2 PIANKA
  • Materac piankowy LATEKS Q H2 PIANKA

Materac piankowy lateksowy Q H2 pianka

299,99 zł

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena 299,99 zł w ciągu ostatnich 30 dni dla tego produktu

ROZMIAR
TWARDOŚĆ
WYSOKOŚĆ

Dopasuj:

  • + 65,00 zł
  • + 45,00 zł
  • + 45,00 zł
  • + 0,00 zł
Ilość

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki
  Złóż zamówienie telefonicznie 733254133

pon-pt 7:00-15:00

BUDOWA MATERACA

1. PIANKA ecoPUR T30 (5 cm) najnowszej generacji, charakteryzująca się wysoką odpornością na odkształcenia. Dzięki niej materac jest odpowiednio elastyczny i zapewnia prawidłową amortyzację sylwetki. Pianka dzięki swojej budowie jest bardzo przewiewnym materiałem i zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza. Zapobiega to nadmiernej potliwości, a także wpływa na hamowanie rozwoju roztoczy i bakterii.

2. PIANKA WYSOKOELASTYCZNA HR (High Resiliense Foam) (5 cm) H2 jedna z bardziej ekologicznych wersji pianek. Tłoczona w niższej temperaturze, o zwiększonej sprężystości i wytrzymałości. Jest to pianka zbudowana z milionów pęcherzyków, dzięki którym idealnie dopasowuje się do anatomicznego kształtu ciała. Gwarantuje wysoki komfort użytkowania. Posiada doskonałą przepuszczalność powietrza. Trwałość pianki jest 40% wyższa, w odróżnieniu od standardowej pianki poliuretanowej.

3. PIANKA LATEKSOWA (2 cm)  Jest to materiał, który doskonale dopasowuje się do kształtów ciała i pomaga efektywniej wypocząć. Porowata struktura lateksu ułatwia przepływ powietrza powstrzymując pocenie się i rozwój bakterii. Doskonale amortyzuje ruchy śpiącego partnera , likwidując zjawisko "bujania się" osoby śpiącej obok. Lateks jest wyjątkowo odporny na deformację (wgniatanie) nie traci swych właściwości z biegiem lat.

MATERAC JEST ELASTYCZNY I SPRĘŻYSTY - IDEALNY DLA DZIECI I OSÓB LUBIĄCYCH SPAĆ NA MIĘKKIM PODŁOŻU.

4. POKROWIEC GŁADKI wysoka gramatura oraz jakość tkaniny użytej do produkcji pokrowca sprawia, że jest on bardzo przyjemny w dotyku i bardzo mocny wytrzymałościowo w codziennym użytkowaniu. Wszyty zamek błyskawiczny ułatwia jego zdejmowanie i pranie w temp. 40oC, dzięki czemu bardzo łatwo utrzymać higienę materaca.


PROMOCJA!
DLA PIERWSZYCH 100 OSÓB POKROWIEC PIKOWANY ZAMIAST STANDARDOWEGO GRATIS!

Wysokiej jakości pikowany pokrowiec na owacie, mający właściwości klimatyzujące, zapewniające doskonałą wentylację materaca. Przyjemny w dotyku, bardzo mocny i wytrzymały w codziennym użytkowaniu. Wszyty zamek błyskawiczny ułatwia jego zdejmowanie i pranie, dzięki czemu bardzo łatwo utrzymać higienę materaca. Zamek został obszyty na maszynie typu overlock, co zabezpiecza dzianinę przed pruciem nitek brzegowych


Materac jest bardzo elastyczny i sprężysty. 

Materac jest obustronnie miękki. 

Obracanie materaca znacznie wydłuża żywotność materaca. 

Pianka lateksowa doskonale wentyluje powierzchnię spania- materac  jest idealny dla osób pocących się w nocy. Materac spełnia wymagania „OEKO-TEX STANDARD 100” oraz "ULTRA FRESH".

Opis

Wysokość
13 cm
Rodzaj
Piankowy
Z lateksem
Typ
Dwustronny
Twardość
H2 - miękki
Nowy
Komentarze (10)
Oceń