Aktywne filtry

Kołdry i poduszki

Długi, spokojny i zdrowy sen w dużej mierze zależy od używanej pościeli. Doskonale wiemy, że często jest to inwestycja na długie lata. Dlatego właśnie warto postawić na wysokiej jakości produkty, które podnoszą komfort snu w sypialni. Firma Goodnight oferuje szeroki wybór kołder i poduszek antyalergicznych, które zapewniają wygodę i higienę. Nasze produkty są łatwe w utrzymaniu czystości, ponieważ można je prać w pralce, nawet w wysokich temperaturach. Pościele występują w różnych rozmiarach i gramaturach, dzięki czemu można je dopasować do indywidualnych potrzeb Klienta. Oferujemy również specjalistyczne wyroby, takie jak poduszki rehabilitacyjne czy atestowane kołdry dla alergików.

Kołdry i poduszki dla obiektów turystycznych

Naszą ofertę kierujemy również do hoteli i pensjonatów. Produkty z naszego asortymentu zostały stworzone z myślą o zapewnieniu komfortowego snu dla gości obiektu wypoczynkowego. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz doskonałymi właściwościami termoizolacyjnymi i odpowietrzającymi. Dostępne są również w wariantach z atestami trudnopalności. Będą idealnie pasowały do każdego łóżka hotelowego, zarówno pojedynczego lub podwójnego, jak i dostawki. Ze względu na precyzyjne wykonanie naszych wyrobów, świetnie sprawdzą się także w Twoim obiekcie. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi propozycjami.

Wygodne i antyalergiczne kołdry i poduszki – podstawa dobrego snu

Oferujemy zarówno standardowe poduszki, jak i małe jaśki. Wszystkie produkty są antyalergiczne, a także miękkie i sprężyste, idealne, by gwarantować wysoki komfort użytkowania. Poduszki wykonane zostały z materiałów pozwalających na utrzymanie kształtu przez długi czas. W naszym asortymencie znaleźć można również antyalergiczne kołdry dostępne w kilku uniwersalnych rozmiarach. Fantastycznie utrzymują ciepło. Wyróżnia je również wyjątkowa estetyka i trwałość wykonania, dzięki temu idealnie sprawdzą się zarówno w sypialni, jak i pokoju hotelowym. Ponadto proponowane przez nas modele to wyroby medyczne, spełniające wszystkie wymagania jakościowe i użytkowe.

Kołdry i poduszki – pościele antyalergiczne z atestem