Aktywne filtry

Łóżka kontynentalne

Łóżko kontynentalne to mebel, który składa się z kilku części: stelaża, materaca oraz części tapicerowanej, czyli zagłówka i ramy. Dzięki temu zapewnia wygodę i stabilność podczas snu, a przy tym może stać się prawdziwą ozdobą sypialni. Elegancki wygląd oferowanych mebli sprawia, że sprawdzają się one idealnie zarówno w domach lub mieszkaniach, jak i w roli łóżek hotelowych. Większość modeli wyposażona jest w praktyczny schowek na pościel, który czyni z nich niezwykle funkcjonalne meble. Nasze łóżka kontynentalne charakteryzują się wysokim poziomem komfortu oraz niezwykle atrakcyjnym designem, który wpisuje się w najnowsze trendy wnętrzarskie.

W asortymencie znajdziesz wiele różnych modeli łóżek kontynentalnych – od klasycznych form, po bardziej nowoczesne i awangardowe rozwiązania. Każde z nich zostało wyposażone w komfortowy materac do łóżek, a wiele modeli również w topper zwiększający wygodę użytkowania. Wszystkie produkty wykonane zostały z materiałów doskonałej jakości, dzięki czemu są nie tylko wytrzymałe i trwałe, ale również pięknie prezentują się w każdym wnętrzu. Oferujemy szeroką gamę kolorystyczną oraz wzorów tapicerki, co pozwala dostosować nasze łóżka do indywidualnych potrzeb i preferencji Klientów.

Typy nakładek utwardzających

Nasze nakładki utwardzające dostępne są w wielu zróżnicowanych wariantach. Podstawowym materiałem wykorzystywanym w produkcji takich topperów są włókna kokosowe. Nie tylko pozwalają one na usztywnienie powierzchni i przedłużenie żywotności podłoża, ale również mogą wykazywać korzystny wpływ na zdrowie. Nakładki z kokosem zapewniają bardzo dobrą cyrkulację powietrza i pomagają zapobiegać namnażaniu się mikroorganizmów takich jak bakterie i grzyby. W naszej ofercie znajdziesz również piankowe materace nawierzchniowe o dużej twardości i odporności na odkształcenia oraz połączenie warstw pianki z włóknami kokosowymi.

Zastosowania twardych nakładek

Twarde materace nawierzchniowe są polecane osobom, które borykają się z bólami pleców i potrzebują odpowiedniego podparcia dla kręgosłupa. Twarda nakładka może pomóc w utrzymaniu prawidłowej pozycji ciała, co przekłada się na zmniejszenie dolegliwości i poprawę komfortu snu. Utwardzające toppery pozwolą na zapewnienie odpowiedniego wsparcia również osobom o większej masie ciała, dla których miękkie materace mogą nie być wystarczająco stabilne i prowadzić do niewłaściwego ułożenia kręgosłupa. Twarde nakładki mogą też wydłużyć żywotność materaca. Jeśli zauważasz, że Twój materac zaczyna się zapadać lub tracić swoje właściwości, wybierz utwardzający topper.

Łóżka kontynentalne – wybierz wygodę i komfort snu