Aktywne filtry

Materac dla dziecka

Dobry materac dla dziecka jest kluczowy dla prawidłowego rozwoju układu kostnego i mięśniowego. Oferowane w tej kategorii artykuły do spania są efektem naszej współpracy z fizjoterapeutami. Dziecięcy kręgosłup wciąż się rozwija, dlatego w trakcie snu musi być podparty na całej długości. Niezwykle ważne jest zapewnienie takiego podłoża, które korzystnie wpłynie na ułożenie sylwetki i zdrowy sen maluchów. Jako producent wysokiej klasy artykułów do spania, zadbaliśmy o to, żeby zastosowane materiały i technologie spełniały te wymogi.

Jak wybrać materac dla dziecka?

Poszukujesz idealnego materaca dla Twojego dziecka? Oto kilka wskazówek, jak go znaleźć. Przede wszystkim ważne jest, żeby wybrać model, który będzie bezpieczny dla malucha, wykonany z materiałów najwyższej jakości, które nie podrażniają skóry oraz nie zawierają szkodliwych substancji. W tym zakresie możemy pochwalić się świetnymi opiniami. Kolejną ważną kwestią jest twardość materaca. Dla dzieci najlepiej wybierać materace o twardości średniej lub miękkie, które zapewnią odpowiednie podparcie kręgosłupa oraz komfortowy sen.

Warto też zwrócić uwagę na właściwości antyalergiczne materaca. Maluchy są szczególnie podatne na różnego rodzaju uczulenia i podrażnienia, dlatego warto wybrać materac, który ma właściwości przeciwgrzybicze i antybakteryjne. Jako producent oferujemy wiele takich artykułów, a także antyalergiczne kołdry i poduszki. Oprócz tych czynników ważne jest też dostosowanie materaca do indywidualnych potrzeb dziecka. W ofercie Goodnight znajdziesz materace o różnych wymiarach, co pozwoli Ci na znalezienie idealnego rozmiaru do łóżeczka Twojego malucha.

Materace dziecięce Goodnight – zdrowy sen najmłodszych

Oferowane w naszym sklepie internetowym materace piankowe Goodnight zostały zaprojektowane tak, aby zadbać o zdrowy odpoczynek najmłodszych. W tej kategorii znajdziesz przede wszystkim materace piankowe o zróżnicowanych właściwościach. Użyte w produkcji pianki termoelastyczne, ecoPUR, czy poliuretanowe są przepuszczalne, higieniczne, hipoalergiczne. Materiałami, które podwyższają jakość ich wykonania, są na przykład lateks i kokos. Maty kokosowe wykazują właściwości absorbujące wodę i pot, z kolei lateks ma niemałe znaczenie przy prawidłowym podpieraniu kręgosłupa.