Aktywne filtry

Materace z kokosem

Powszechnie wiadomo, jak ważny dla zdrowia i samopoczucia jest dobry sen. Odpowiednio dobrany materac może w znaczący sposób wpłynąć na jakość nocnego odpoczynku. Dlatego tak istotne jest, aby wybierać produkty najwyższej jakości, takie jak nasze materace z kokosem. Wyróżniają je wspaniałe właściwości zdrowotne. Chętnie wybierane są zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a dzięki dużej wytrzymałości stanowią idealne uzupełnienie każdego łóżka hotelowego. Dostępne w naszym asortymencie materace z kokosem zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, a specjalnie zaprojektowana warstwa dodatkowo zabezpiecza oraz utrwala wyrób. Dzięki temu jest to inwestycja na długie lata. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Firma Goodnight oferuje różne rodzaje materacy z warstwą włókien kokosa. Pomożemy w doborze idealnego modelu w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Możesz wybierać spośród materacy jedno- i dwustronnych, z różnymi twardościami oraz grubością i ilością warstw. Warto podkreślić, że materace z kokosem są bardzo trwałe oraz ekologiczne. Materiał ten nie ulega deformacji, co sprawia, że produkty utrzymują swoją pierwotną formę przez długi czas. To idealne twarde materace dla osób o wadze powyżej 100 kg, docenią je również Klienci preferujący sztywniejsze podłoże do spania. Kokos to też naturalny surowiec, przyjazny dla środowiska, co jest niezwykle ważne w dzisiejszych czasach, w szczególności dla osób przykładających wagę do aspektów ekologicznych.

Materac z kokosem – doskonały wybór do Twojej sypialni

Wysokiej jakości mata o optymalnie dobranej gramaturze zastosowana jako warstwa zewnętrzna zapobiega powstawaniu odleżyn. Wchłania i absorbuje również wodę oraz pot – chroni zatem organizm przed negatywnym oddziaływaniem cieków wodnych oraz zabezpiecza przed powstawaniem przykrego zapachu. Wykazuje również właściwości antygrzybiczne i antyalergiczne. Ponadto jest to materiał bardzo przewiewny. Mata poprawia wentylację i usztywnia oraz nadaje odpowiedni stopień twardości materacowi. Dzięki temu materace z warstwą włókien kokosowych wyróżniają się dużą odpornością na odkształcenia.