Aktywne filtry

Stelaże

Od tego, jak się wyśpimy w nocy, zależy nasze funkcjonowanie w dzień. Spanie bezpośrednio na podłodze (w niektórych kulturach praktykowane i gorąco polecane) nie jest dobrym rozwiązaniem. Stelaże są niezwykle ważnym elementem każdego łóżka. Ich zadaniem jest nie tylko utrzymanie materaca w odpowiednim położeniu, ale także zapewnienie użytkownikom wygodnego i bezpiecznego snu. Oferujemy stelaże pod materac do łóżek wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość i wytrzymałość na długie lata użytkowania. Produkty te są dostępne w różnych wariantach, aby idealnie dopasować się do potrzeb Klientów.

Elastyczne stelaże pod materac

Stelaże elastyczne pod materac (nie mylić z regulowanymi) to najczęściej wybierane modele, które my, jako producent akcesoriów do snu, bardzo polecamy. To drewniana konstrukcja z luźno rozmieszczonymi listewkami z drewna liściastego, zapewniająca prawidłowe podparcie i wentylację materaca. Dzięki nim sen jest bardziej komfortowy, a materac spełnia swoje funkcje. Odstępy między listwami zapobiegają gromadzeniu się wilgoci. Zapewniają też odpowiednią amortyzację zwłaszcza w przypadku materaców kieszeniowych pocket i multipocket, ale można je wykorzystać także do produktów z pianki poliuretanowej.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze stelaża pod materac?

Odpowiednio dobrany stelaż pod materac nie tylko zapewni komfort snu, ale również korzystnie wpłynie na wytrzymałość pozostałych elementów łóżka. Podczas wyboru warto zwrócić uwagę m.in. na materiał wykonania, zagęszczenie listewek czy dopasowanie do ramy. Nasze stelaże wykonane są z elastycznego drewna liściastego o dużej wytrzymałości. Listewki są odpowiednio wyprofilowane, a ich duże zagęszczenie sprawia, że idealnie współpracują zarówno z materacami sprężynowymi, jak i piankowymi. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze najlepszego stelaża pod materac, nasi eksperci pozostają do Twojej dyspozycji!

W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki i zróżnicowany wybór akcesoriów do sypialni, od różnego rodzaju łóżek aż do kołder i poduszek. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu.