Stelaże

Od tego, jak się wyśpimy w nocy, zależy nasze funkcjonowanie w dzień. Spanie bezpośrednio na podłodze (w niektórych kulturach praktykowane i gorąco polecane) nie jest dobrym rozwiązaniem.

Stelaże elastyczne pod materac (nie mylić z regulowanymi) to najczęściej wybierane rozwiązanie, które my, jako producent akcesoriów do snu, bardzo polecamy. To drewniana konstrukcja z luźno rozmieszczonymi listewkami z drzewa liściastego, zapewniajaca prawidłowe podparcie i wentylację materaca . Dzięki nim sen jest bardziej komfortowy, a materac spełnia swoje funkcje. Odstępy między listwami zapewniają odpowiednią amortyzację zwłaszcza w przypadku konstrukcji kieszeniowych pocket i multipocket, ale można je wykorzystać także do produktów z pianki poliuretanowej oraz zapobiegają gromadzeniu się wilgoci pod spodem.

W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki i zróżnicowany wybór akcesoriów do sypialni, od różnego rodzaju łóżek aż do kołder i poduszek. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Aktywne filtry