Aktywne filtry

Materac kieszeniowy

Materac kieszeniowy to jedna z najpopularniejszych opcji na rynku artykułów do sypialni. Ten wyjątkowy rodzaj produktu zapewnia wygodę, komfort oraz zdrowy sen. Dlatego też, jako firma zajmująca się produkcją materaców zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do sprzedaży właśnie tego typu artykułów. Materace kieszeniowe są bardzo przewiewne i zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza. Nie odkształcają się, a dzięki 7 strefom twardości poprawiają komfort snu. Starannie zaprojektowana konstrukcja oraz wysokiej jakości wykonanie znacznie wydłuża wytrzymałość materaców typu Pocket.

Materac kieszeniowy – idealny wybór do Twojej sypialni

Siedmiostrefowe materace kieszeniowe składają się z wielu sprężyn umieszczonych w oddzielnych kieszeniach. Dzięki temu dostosowują się do kształtu ciała, co pozwala na idealne podparcie kręgosłupa oraz zapobiega powstawaniu bólu pleców. Każdy dostępny w naszym asortymencie materac kieszeniowy wykonany został z wysokiej jakości, podwójnie hartowanych sprężyn Double Hard, które wyróżnia wysoka odporność na odkształcenia. Dzięki temu produkt nie zapada się, zapewnia prawidłową elastyczność i amortyzację sylwetki. 7- strefowe sprężyny otoczone są dwustronnie warstwą zwiększającego wytrzymałość filcu oraz pianki wpływającej na komfort spania.

Materace kieszeniowe z naszej oferty występują w różnych stopniach twardości – od H2 (bardzo miękki) do H5 (bardzo twardy). Jeśli potrzebujesz dodatkowego utwardzenia powierzchni lub jej zmiękczenia, polecamy toppery na materac. Każdy nasz materac kieszeniowy jest doskonale wentylowany, co pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała podczas snu. Ponadto ze względu na przewiewność materiału, zapobiega nadmiernej potliwości. Odpowiednia konstrukcja i wentylacja materaca wpływa także na hamowanie rozwoju roztoczy i bakterii.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do składania zamówień. Nasi eksperci chętnie pomogą w wyborze materaca kieszeniowego idealnego dla Ciebie!