W trosce o bezpieczeństwo produktów oraz w dbałości o zadowolenie Klientów wszystkie realizowane nadania realizujemy za pomocą sprawdzonej  firmy kurierskiej DHL.

 

Koszt wysyłki oraz czas realizacji zależne są od konkretnego modelu łóżka, materaca lub toppera.

Jesteśmy producentem i każdy produkowany przez na wyrób cechuje wskazany czas realizacji.  Produkujemy zamówienie bezpośrednio pod klienta.

Materace i nakładki rolujemy wyłącznie w dniu odbioru produktów przez kuriera na czas wysyłki. Po rozpakowaniu w ciągu 72H nabierają pełnej objętości.

W celu zapewnienia najdogodniejszej formy odbioru zamówienia umożliwiamy Państwu dokonanie płatności w różnych wariantach dostępnych po przejściu do Panelu Klienta > Koszyk.

W dniu nadania przesyłki automatycznie otrzymają Państwo wiadomość mailową z wygenerowanym numerem przesyłki oraz numerem kontaktowym do firmy kurierskiej. Kurier dostarcza przesyłki w dni robocze (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 08:00 do 17:00.

Istnieje możliwość odbioru osobistego złożonego zamówienia przy wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym  pod wskazanym poniżej adresem:

Goodnight Materace

Ul. Młyńska 16

63-620 Trzcinica

Niektóre materace , łóżka i kanapy ze względu na duży gabaryt wysyłamy firmą transportową która od momentu nadania ma 7 dni roboczych na dostarczenie zamówienia.  Firma przewozowa kontaktuje się z Państwem na 1-2 dni przed planowana dostawą najczęściej smsem i informuje o godzinie i dacie dostawy. Bardzo prosimy o potwierdzanie możliwości odbioru produktu w tym terminie, gdyż następna próba dostawy może odbyć się w późniejszym terminie przy kolejnym planowaniu trasy.

Jak rozpakować materace, nakładki które są zrolowane?