Aktywne filtry

Materace 7 stref

Marzysz o długim i nieprzerwanym śnie przez całą noc? Mamy na to sprawdzone rozwiązanie – wysokiej jakości materace 7 stref. Zostały one specjalnie wyprofilowane, aby zapewnić odpowiednie podparcie dla danej części ciała. W ofercie mamy propozycje materiałów 7 stref piankowych oraz kieszeniowych. W Goodnight wiemy, że sen to bardzo ważny element życia, dlatego staramy się oferować produkty najwyższej jakości. Nasze materace kieszeniowe siedmiostrefowe to artykuły z pewnością warte uwagi. Zapewnią ci one zdrowy i komfortowy sen oraz energię na cały dzień. Jeśli szukasz produktu, który spełni Twoje oczekiwania, koniecznie odwiedź nasz sklep i wybierz najlepszy model dla siebie!

Rozwiązanie na miarę XXI wieku – materac 7 stref

Decydując się na oferowane przez nas nowoczesne rozwiązania, możesz liczyć na wysoki komfort użytkowania. Materace piankowe 7- strefowe posiadają szereg wgłębień i wypustek zapewniających prawidłowe podparcie każdej strefie ciała. Dzięki specjalnej konstrukcji materaców pocket 7 stref, sprężyny wykonane z podwójnie hartowanego drutu w technologii Double Hard, położone w oddzielnych kieszonkach pracują niezależnie od siebie, dzięki temu nacisk nie powoduje automatycznego ugięcia drugiej sprężyny. Oznacza to również, że obracanie i wiercenie się drugiej osoby na łóżku nie jest wyczuwalne, nawet w wypadku osób o różnej wadze. Ponadto wyrób ten jest bardzo cichy i idealnie dopasowuje się do kształtu ciała.

Materace siedmiostrefowe to idealne produkty dla osób, które cenią sobie wysoką jakość oraz chcą zadbać o swoje zdrowie. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii nasze materace zapewniają wygodę i komfort przez całą noc. Dodatkowo 7 stref piankowych i kieszeniowych pozwala na idealne dopasowanie do ciała, co redukuje napięcia mięśniowe oraz bóle pleców. Nasze materace siedmiostrefowe są produkowane z dbałością o każdy detal. Stosujemy tylko najlepsze materiały, takie jak lateks czy pianka wysokoelastyczna, dzięki czemu nasze produkty są trwałe i odporne na odkształcenia. Co więcej, specjalna konstrukcja zapobiega przemieszczaniu się wkładu oraz zapewnia odpowiednią wentylację.