Filtruj według

Kategorie

Kategorie

ROZMIAR

ROZMIAR

TWARDOŚĆ

TWARDOŚĆ

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 54,00 zł - 1 000,00 zł

WYSOKOŚĆ

WYSOKOŚĆ

MATERACE

Jako producent szeroko pojętych artykułów do łóżek o jakości snu wiemy wszystko. Właśnie dlatego możemy zaproponować zróżnicowane produkty trafiające w potrzeby różnych grup odbiorców.

Materace piankowe termoelastyczne to propozycja dla osób, które odczuwają dolegliwości ze strony układu kostno-stawowego. Miękki wkład, lekko otula ciało i dociepla je. Docenią to szczególnie osoby borykające się z reumatyzmem. Tego rodzaju produkty polecane są też osobom, które mają problemy z krążeniem.

Odmienne właściwości mają materace lateksowe. Przede wszystkim są przewiewne, dobrze wentylują i odprowadzają wilgoć z dala od ciała. Ponadto dzięki swojej specyfice zapobiegają gromadzeniu i się i namnażaniu alergenów. Są idealne dla alergików oraz osób, którym w nocy zawsze jest zbyt ciepło.

Dla osób narażonych na powstanie odleżyn najlepszym rozwiązaniem będzie kokos. Dodatkowa warstwa o działaniu przeciwodleżynowym, wchłaniająca wilgoć, jest jednocześnie bardzo przewiewna. Delikatnie utwardza podłoże do snu i stabilizuje je. Wykazuje właściwości antyalergiczne i przeciwgrzybicze.

Produkty typu pocket to inaczej sprężynowe lub kieszeniowe, polecane osobom, które lubią spać na twardym podłożu oraz tym o nieco wyższej wadze. Posiadają siedem stref twardości, aby zapewnić dobre podparcie i fizjologiczny kształt kręgosłupa.

Nasz sklep internetowy prowadzi sprzedaż online dwadzieścia cztery godziny na dobę. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Jest 56 produktów.

Pokazano 1-12 z 56 pozycji

Aktywne filtry