Aktywne filtry

Poduszki

Poduszka rehabilitacyjna została zaprojektowana w taki sposób, aby dostarczyć optymalnego wsparcia dla głowy, szyi i kręgosłupa. Dzięki temu pozwala utrzymać prawidłową pozycję ciała podczas snu oraz minimalizować ryzyko wystąpienia bólów kręgosłupa i innych dolegliwości związanych z niewłaściwym ułożeniem ciała. Poduszki ortopedyczne różnią się od tradycyjnych odpowiedników przede wszystkim kształtem oraz twardością. Są wykonane z materiałów, które dostosowują się do kształtu głowy i szyi, zapewniając tym samym odpowiednie podparcie.

W XXI wieku bardzo łatwo o ból kręgosłupa, mięśni pleców i karku. Wszystko wynika z siedzącego trybu życia, który wymusza na ludziach głównie praca. Dlatego też polecamy zakup poduszek ortopedycznych oraz twardych materacy, których szeroki wybór przygotowaliśmy w naszym sklepie internetowym e-goodnight.com. Z całą pewnością przy ich wykorzystaniu wyśpisz się za wsze czasy, a i przy okazji zapomnisz o bólu pleców i karku za dnia. Co więcej, dostępne tutaj poduszki ortopedyczne i inne akcesoria dostarczamy naszym Klientom w atrakcyjnych cenach.

Bogaty wybór poduszek ortopedycznych

Proponujemy szeroką gamę produktów z tej kategorii. Poduszki rehabilitacyjne dostępne są w różnych kształtach, dzięki czemu z całą pewnością znajdziesz tutaj taką, która doskonale będzie dopasowana do Twoich potrzeb. Produkty z naszego sklepu pozwalają przede wszystkim na właściwie ułożenie ciała podczas snu i zapewnienia właściwego podparcia ramion i szyi. Leżąca prosto głowa pozwala na swobodne oddychanie, dzięki czemu wybór naszych artykułów przełoży się nie tylko na komfort, ale także może pomóc w pozbyciu się problemu z chrapaniem!

Jak wybrać odpowiednią poduszkę rehabilitacyjną?

Wybór odpowiedniej poduszki rehabilitacyjnej zależy przede wszystkim od indywidualnych potrzeb oraz preferencji danej osoby. W zależności od tego, czy śpisz na plecach, boku czy brzuchu, będziesz potrzebować modeli o różnych właściwościach. Dla osób śpiących na plecach najlepsze będą poduszki o umiarkowanej twardości i grubości, które utrzymają głowę i szyję na odpowiedniej wysokości. Ci, którzy wolą spać na boku powinni wybrać poduszkę o większej grubości, która wypełni przestrzeń między głową a ramieniem, natomiast osoby śpiące na brzuchu będą potrzebować poduszki o niższej grubości.

Poduszka rehabilitacyjna, ortopedyczna: redukcja bólu, zdrowy sen