

pon-pt 7:00-15:00
PODUSZKA w całości wykonana z perforowanego lateksu, doskonale dopasowuje się do kształtu ciała, równomiernie rozkłada jego ciężar, łagodząc naturalny nacisk ciała.
Perforacja zapewnia sprawną wentylację podczas snu. Gdy się obracasz lub przesuwasz, warstwa lateksu jest ściskana i rozprężana, w wyniku czego, kanaliki wewnętrzne transportują powietrze- przez całą noc poduszka daje uczucie chłodu, nie nagrzewa się.
Lateks jest miękki i sprężysty, dzięki czemu niezależnie od tego w jakiej pozycji śpimy kręgi szyjne układają się odpowiednio,co gwarantuje prawidłowe rozluźnienie mięśni podczas snu (pomaga efektywniej wypocząć).
Dzięki perforacji poduszka jest bardzo higieniczna, antyalergiczna, ogranicza rozwój roztoczy, pleśni.
POKROWIEC PIKOWANY elastyczny pokrowiec na poduchę wykonany z przyjemnego materiału. Zdecydowanie w łatwy sposób pomaga utrzymać higienę poduchy. Łatwy do ściągnięcia, z możliwością prania, szybkoschnący. Wysoka gramatura oraz jakość tkaniny użytej do produkcji pokrowca sprawia, że jest on bardzo przyjemny w dotyku, bardzo mocny i wytrzymały w codziennym użytkowaniu.