Ochraniacz  na materac pikowany Tencel Lux
search
  • Ochraniacz  na materac pikowany Tencel Lux
  • Ochraniacz  na materac pikowany Tencel Lux

Ochraniacz na materac pikowany Tencel Lux

99,00 zł

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena 99,00 zł w ciągu ostatnich 30 dni dla tego produktu

ROZMIAR
KOLOR
Ilość

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki
  Złóż zamówienie telefonicznie 733254133

pon-pt 7:00-15:00

Ochraniacz na materac został wyprodukowany z tkaniny trójwarstwowej, w skład której wchodzą: naturalne włókno Tencel, owata oraz mikrofibra. 

Włókno Tencel powstało z celulozy drzewnej. Jest bardzo naturalne. Włókno TENCEL® jest delikatne jak jedwab, mocne jak poliester, a przy tym chłodne jak len, ciepłe jak wełna i bardziej chłonne od bawełny. Włókna te są hydrofilowe i optymalnie absorbują wilgoć oraz posiadają doskonałe właściwości chłodzące.

TENCEL® pochłania o 50% wilgoci więcej niż bawełna. Posiada nadzwyczaj gładką powierzchnię i zapewnia skórze uczucie miłego muskania, za co odpowiada delikatna powierzchnia i niewielka sztywność włókien.

Włókno jest czyste, wolne od chemikaliów i nie podrażnia skóry. Jest to dodatkowa zaleta w porównaniu do innych włókien naturalnych. W sposób naturalny zapobiega rozwojowi bakterii.  Odpowiada za to perfekcyjne rozmieszczenie wilgoci we włóknach. Z chwilą powstania wilgoci zostaje ona odtransportowana bezpośrednio ze skóry do środka włókna.

Warstwę pomiędzy tkaniną Tencel a mikrofibrą tworzy owata o wysokiej gramaturze, która zapewnia miękkość, puszystość i poprawia wentylację. Owata niewluje wszelkie nierówności i zapobiega marszczeniu się wkładu.

Podszycie od spodu zrobione jest z mikrofibry, która zapewnia sprawną wentylację materaca. Dzięki mikrootworom przepuszcza powietrze, zapewniając komfortowe warunki w trakcie snu

Ochraniacz posiada wszyte na rogach 4 gumy mocujące, które zapobiegają przesuwaniu się materiału podczas snu.

Ochraniacz został obszyty na maszynie typu overlock, co zabezpiecza dzianinę przed pruciem nitek brzegowych.

Jakość tkaniny użytej do produkcji ochraniacza sprawia, że jest on bardzo przyjemny w dotyku, bardzo mocny i wytrzymały w codziennym użytkowaniu.

Doskonale chroni materac i zmiękcza jego powierzchnię.

Zapobiega zabrudzeniu materaca co wpływa na wydłużeniu czasu jego użytkowania.

Jest bardzo łatwy w założeniu i ściągnięciu do prania.

Jest łagodny i przyjemny dla skóry.

Idealny do domów prywatnych, hoteli i pensjonatów.

Nowy
Komentarze (2)
Oceń