FORMY PŁATNOŚCI

Za produkty oferowane przez nasz sklep internetowy  można zapłacić w kilku dogodnych formach, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Istnieje możliwość zakupienia produktów na raty-  klient pokrywa wtedy koszty kredytu.

 

Szczegóły poszczególnych form:

PRZEDPŁATA NA  FIRMOWE KONTO BANKOWE

Realizacja zamówienia następuje po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe lub po przesłaniu na adres mailowy goodnight_com@o2.pl potwierdzenia dokonania przelewu. Na życzenie klienta możemy wystawić  fakturę proforma. Przelewu prosimy dokonać na numer konta bankowego:

PPUH Mati-Team Mateusz Stanisławek

Młyńska 16

63-620 Trzcinica

Santander Bank 12 1090 1144 0000 0001 3393 4010

 

PRZEDPŁATA ZADATKU NA KONTO

Sposób płatności najczęściej stosowany w przypadku produktów stworzonych pod indywidualne zamówienie. Realizacja rozpoczyna się po zaksięgowaniu opłaty.

 

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE

Wybierając tę formę płatności kurier pobiera opłatę za zamówiony towar w momencie dostarczenia paczki.


PŁATNOŚĆ ONLINE  ZA POŚREDNICTWEM 

Najbardziej popularna metoda płatności.  Największa liczba obsługiwanych banków na rynku gwarantuje, że każdy znajdzie na formatce płatności swój bank i w najwygodniejszy dla siebie sposób dokona zakupu.

PŁATNOŚĆ BLIK, GOOGLE PAY, APPLE PAY 

System płatności mobilnych BLIK to idealny sposób na proste i bezpieczne zakupy w Internecie. Pozwala użytkownikom telefonów na dokonywanie płatności za zakupy w naszym sklepie. 

Elektroniczny portfel od Apple umożliwia użytkownikom urządzeń sygnowanych nadgryzionym jabłkiem wygodne, szybkie i bezpieczne zakupy w naszym sklepie jednym kliknięciem, bez konieczności każdorazowego uzupełniania danych karty.


Google Pay to szybki i prosty sposób płatności oferowany przez Google.Możesz w bezpieczny sposób zapłacić za zakupy w naszym sklepie bez konieczności wpisywania danych z karty. 

 PŁATNOŚĆ ZA POŚREDNICTWEM KART PŁATNICZYCH
PŁATNOŚĆ RATALNA PAYPO ORAZ PAY24NOW 

PayPo to innowacyjna forma płatności polegająca na odroczeniu zapłaty dla konsumenta o 30 dni bez dodatkowych kosztów. 30 dni to także czas, w którym klIENT może podjąć decyzję o rozłożeniu płatności na 4 wygodne raty bez dodatkowych weryfikacji. System PayPo można określić hasłem „marzenia realizujesz dzisiaj, płacisz kiedy Ci wygodnie”.

Limit P24NOW. Możesz kupić więcej niż myślisz. Wnioskuj o limit odnawialny do 10 000 zł i kupuj w naszym sklepie. Za każdym razem decydujesz o sposobie spłaty: na raty lub do 54 dni później.

Więcej o płatnościach ratalnych znajdziesz tutaj: P24NOW Kupujący - Przelewy24