Aktywne filtry

Materace do stelaży belgijskich i włoskich

Nasza firma specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości akcesoriów, które zapewniają doskonały komfort snu. W ofercie znajdziesz wiele różnych modeli łóżek oraz materacy, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Jedną z naszych specjalności są materace do stelaży belgijskich i włoskich. To idealne produkty dla osób, które cenią sobie wysoką jakość snu oraz chcą w pełni wykorzystać potencjał swojego łóżka. Nasze materace są dostępne w różnych rozmiarach oraz twardościach, dzięki czemu każdy Klient może wybrać produkt odpowiednio dopasowany do swoich oczekiwań.

Stelaże włoskie i belgijskie

Stelaże włoskie i belgijskie są coraz częściej wykorzystywane w rozkładanych sofach oraz narożnikach. Systemy te pozwalają na stworzenie komfortowego miejsca do spania przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności i elegancji kanapy. Stosowane w nich materace piankowe o niewielkiej grubości umożliwiają łatwe składanie i rozkładanie łóżka. Meble ze stelażem włoskim lub belgijskim idealnie sprawdzają się zarówno jako miejsce do spania dla gości, jak i przy codziennym użytkowaniu. Wraz z wytrzymałym materacem będą świetnym wyborem do małego mieszkania, zapewniając jednocześnie komfortowy sen i elegancki wystrój.

Komfortowe materace do mebli rozkładanych

Rozkładane kanapy czy narożniki są niezwykle popularne szczególnie w niewielkich mieszkaniach. Do niedawna kojarzyły się z niewygodą, a ich zakup był podyktowany koniecznością funkcjonalnego wyposażenia pokoju gościnnego czy salonu będącego jednocześnie sypialnią. Za sprawą innowacyjnych rozwiązań technologicznych rozkładane sofy tapicerowane stały się jednak komfortowymi miejscami do spania, zachowując przy tym elegancki wygląd. Dzięki temu meble ze stelażem włoskim czy belgijskim sprawdzą się idealnie zarówno przy codziennym użytkowaniu, jak i jako łóżko dla gości lub dostawka w hotelowym pokoju.

Aby rozkładana kanapa zapewniała komfortowy i zdrowy sen, warto wybrać do niej odpowiedni materac. Do mebli ze stelażem włoskim pasować będą nasze niskie materace termoelastyczne. Są one niezwykle wygodne, idealnie dopasowują się do kształtu ciała, a ponadto zapewniają optymalną wentylację. Zapobiega to rozwojowi drobnoustrojów chorobotwórczych, co jest szczególnie istotne w składanych meblach, gdzie materac ma ograniczony dostęp powietrza w ciągu dnia. W naszym sklepie dostępne są też produkty stanowiące idealne uzupełnienie stelaża belgijskiego. W tym przypadku najlepiej zdecydować się na niski materac z pianki, który łatwo schować wewnątrz mebla.

Materace do stelaży włoskich i belgijskich, sof, narożników