Nasza firma  zajmuje się produkcją i sprzedażą materaców oraz akcesoriów związanych ze snem.

Jesteśmy firmą z 100% kapitałem polskim od kilku lat obecną na rynku krajowym i zagranicznym.

Wszystkie nasze materace produkowane są ręcznie a każdy nasz pracownik dokłada wszelkich starań aby dopasować produkt do Twoich wymagań.

Nasze materace wyróżniają się wysoką jakością materiałów wykorzystanych do ich produkcji oraz doskonałą techniką wykonania.

W procesie produkcji wysoki nacisk kładziemy na jakość  materiałów jakie zostaną użyte do produkcji oraz trwałość wykonania. Używamy między innymi atestowanych pianek antybakteryjnych ecoPUR, pianek lateksowych,  profilowanych pianek VISCO MEMORY, mat kokosowych oraz sprężyn w technologii DoubleHard.

Jesteśmy na bieżąco z nowościami i zaleceniami fizjoterapeutów dotyczących prawidłowej jakości snu które sukcesywnie wdrażamy w najnowszych modelach oferowanych przez nas produktów.

Wiemy, że w naszej ofercie każdy znajdzie idealny materac dla siebie czy to do użytku prywatnego czy też komercyjnego. Niejednokrotnie dostarczaliśmy materace do hoteli i pensjonatów. Liczne pozytywne opinie w internecie najlepiej świadczą o naszych produktach.

Produkujemy następujące materace:

Materace kokosowe

Materace lateksowe

Materace Nawierzchniowe

Materace piankowe

Materace sprężynowe bonellowe

Materace sprężynowe kieszeniowe

Materace termoelastyczne

Materace Nawierzchniowe

Materace Dziecięce

Oprócz tego produkujemy

Nakładki nawierzchniowe, toppery

Pokrowce na materac ( w tym pokrowce wodoodporne)

Poduszki ortopedyczne z pianką VISCO MEMORY

Materace według indywidualnej specyfikacji

Materace do kamperów, doków holenderskich

Bazy pod materace hotelowe

Łóżka tapicerowane

Sofy i kanapy

Fotele

Mając na uwadze kompleksowość usługi oferujemy  kołdry, poduszki, oraz stelaże do łóżek. A wszystko po to abyś mógł SPAĆ DOBRZE.

Posiadamy zarejestrowany znak towarowy Goodnight


Certyfikaty produktów użytych przy produkcji materaców: 


      

 Jesteśmy firmą, która dba o środowisko. W procesie produkcji staramy się wytwarzać jak najmniej odpadów. Chcemy być EKO i podjęliśmy współpracę z Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A w zakresie prowadzenia publicznych kampanii dotyczących gospodarki opakowaniowej. Więcej informacji możecie znaleźć na ich stronie  ekocykl.org
 

Zapewniamy bezpieczną transakcję oraz jasne i przejrzyste procedury zakupów.

Informacje na temat warunków zakupu są dostępne tutaj. Pytania można zadawać poprzez pocztę elektroniczną

 

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań by realizowane przez nas zamówienia wykonywane były sumiennie z dużą dokładnością naszych pracowników. Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi specjalistami przed zakupem materaca, dołożymy wszelkich starań by odpowiedzieć na nurtujące pytania, pomożemy w zakupie odpowiedniego produktu oraz służymy wsparciem już po otrzymaniu przesyłki z zamówieniem.

Kilka informacji dotyczące zakupów:

Po zakupie należy wysłać informację jaką formę płatności Państwo wybierają, oraz potwierdzić adres do wysyłki – najlepiej korzystać z formularza.

Materace wysyłamy firmą przewozową, towar nadajemy w ciągu 7-14 dni roboczych, a doręczenie następuje zazwyczaj w ciągu 1-3 dni. Materace są dobrze zabezpieczone, a przewoźnik dba by nie uległy uszkodzeniu podczas transportu.

Jeżeli jednak paczka dotarła uszkodzona, lub po otworzeniu paczki stwierdzono fizyczne uszkodzenie zawartości powstałe podczas transportu, należy spisać przy kurierze protokół szkody.

Koszt przesyłki materaca pokrywa zawsze odbiorca według cennika podanego na każdej aukcji.

Możliwość zwrotu lub wymiany towaru do 14 dni.

Większość naszych materacy dostarczana jest w formie rolowanej. Po otrzymaniu towaru należy odpakować materac z folii, a następnie ułożyć na płaskiej powierzchni w pozycji poziomej. Materac odzyskuje swój pierwotny kształt po kilkunastu godzinach. UWAGA! Nie należy przechowywać materaca w pozycji pionowej jeżeli nie jest zrolowany!

Wytłoczenia pokrowców oraz kolor mogą się różnić w stosunku do zdjęć zamieszczonych na stronie.

Jeżeli materac został wyprodukowany na zamówienie klienta w niestandardowym wymiarze nie podlega on zwrotowi ani wymianie .

Łóżka tapicerowane są produktem nieprefabrykowanym wybieranym według specyfikacji, produkowane są na zamówienie klienta i nie podlegają polityce zwrotów ani wymianie.