Aktywne filtry

Wezgłowia i panele

Zapraszamy do naszego internetowego    sklepu meblowego, w którym przygotowaliśmy    najwyższej klasy wyposażenie dla Twojego domu. W tej kategorii znajdziesz łóżka kontynentalne,    dzięki którym zapewnisz sobie spokojny i głęboki sen.
Dzięki nam wyśpisz się za wsze czasy, rano wstaniesz w pełni wypoczęty i gotowy na cały dzień pracy. Proponowane przez nas łóżko kontynentalne zapewnia nie tylko komfort, ale również doskonale będzie prezentowało się w Twojej sypialni.
Nie zwlekaj już dłużej z zakupem – zainwestuj    w spokojny sen już teraz.
Łóżka kontynentalne – czym się wyróżniają?
Zdecydowanie    ich najważniejszą cechą jest to, że powierzchnia przeznaczona    do spania znajduje się wysoko nad podłogą, w zależności od wielkości materaca i nakładki  około 55-65cm. To wyposażenie meblowe uławia zmianę pozycji z leżącej na stojącą, a co za tym idzie jest bardzo dobre w szczególności dla osób starszych, dla których zmiana wspomnianej pozycji wiąże się z nieco większym wysiłkiem. Na łóżko kontynentalne składają się dwa istotne elementy – drewniana skrzynia przeznaczona    do utrzymania    materaca, a także sam materac, które mogę być wzbogacone o wezgłowie lub tapicerowane panele.
Goodnight – poznaj nasze wyposażenie do sypialni
Pewnie zastanawiasz się, dlaczego warto kupić łóżka kontynentalne, jakie proponujemy w naszym sklepie internetowym, prawda?
Oferujemy jedynie najwyższej    klasy rozwiązania, wygodę, a co za tym idzie spokojny sen. Proponujemy solidne wyposażenie meblowe, które posłuży Ci doskonale przez wiele długich lat. W produkcji sprzedawanych w tej kategorii produktów, dobierane są jedynie najwyższej klasy, wytrzymałe oraz odporne materiały. W budowie wykorzystuje się nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne,    dzięki czemu łóżko kontynentalne może z powodzeniem udźwignąć osoby o nieco większej wadze.
Dostępne w naszym sklepie są także różne wezgłowia i panele tapicerowane, które z powodzeniem możesz dopasować pod względem koloru do własnych upodobań oraz rozwiązań aranżacyjnych w sypialni.
Wezgłowia i panele