Ostatnie wpisy

Ostatnie wpisy

 • Ogólne informacje o użytkowaniu materaców i nakładek Goodnight.
  Ogólne informacje o użytkowaniu materaców i nakładek Goodnight.

  Zachęcamy do zapoznania się z ogólnymi informacjami dotyczącymi produkowanymi przez nas materacami i nakładkami. 

  Czytaj więcej
 • Jak rozpakować materac lub nakładkę ?
  Jak rozpakować materac lub nakładkę ?

  Zapraszamy do zapoznania się z instrukcją jak rozpakować produkty które są zrolowane na czas transportu. 

  Czytaj więcej
 • Jaki stelaż wybrać?
  Jaki stelaż wybrać?

  Stelaż jest niezbędnym elementem zapewniającym prawidłowe funkcjonowanie materaca.Odpowiednio dobrany wpływa na prawidłowe funkcjonowanie materaca i przedłuża jego żywotność aż o 40%.Główną funkcją jaką ma za zadanie spełniać, jest podtrzymywanie materaca oraz umożliwianie jego „ oddychania”. Prawidłowacyrkulacja powietrza pozwala na odprowadzenie wilgoci z materaca i hamuje rozwój roztoczy, grzybów i bakterii.

  Czytaj więcej
 • Jak prawidłowo dbać o materac?
  Jak prawidłowo dbać o materac?

  Idealnie dobrany materac to wydatek na kilka a czasami nawet kilkanaście lat. Aby długo posłużył i zachował swoje właściwości ważna jest jego prawidłowa pielęgnacja.  Do zachowania prawidłowej higieny warto zwrócić uwagę na kilka poniższych czynników.

  Czytaj więcej
 • Kiedy należy wymienić materac na nowy?
  Kiedy należy wymienić materac na nowy?

  Badania dowodzą, że w łóżku spędzamy 1/3 życia. Komfort spania wpływa na nasze życie. Kiedy jesteśmy niewyspani nie potrafimy normalnie funkcjonować. Korzystanie ze starego materaca jest jak noszenie pary ulubionych butów, które z czasem użytkowania się niszczą, ale szkoda ich wyrzucić.

  Czytaj więcej
 • NAKŁADKA - najlepszy sposób na niewygodę.
  NAKŁADKA - najlepszy sposób na niewygodę.

  Nakładki – materace nawierzchniowe zwane też topperami to innowacyjne rozwiązanie, które nie tylko chroni materac przed zniszczeniem i zabrudzeniem, ale przede wszystkim pomaga w bardzo prosty sposób dopasować twardość podłoża do naszych upodobań.

  Czytaj więcej
 • Ekspert radzi: Jaki materac wybrać dla dziecka?
  Ekspert radzi: Jaki materac wybrać dla dziecka?

  Dla naszych dzieci chcemy wszystkiego co najlepsze i najzdrowsze. Jaki materac wybrać dla dziecka ? Wielu rodziców zastanawia się jaki materac wybrać dla swojej pociechy spośród licznej grupy oferowanych produktów. Przeprowadzone badania dowiodły, że prawidłowy sen jest niezbędny do rozwoju psychofizycznego dziecka. Dobrze dobrany materac powinien zapewnić komfortowy wypoczynek.

  Czytaj więcej
 • Rodzaje pianek stosowanych w materacach. Goodnight
  Rodzaje pianek stosowanych w materacach. Goodnight

  Pianki są jednym z najpopularniejszych materiałów wypełniających materace. Proces technologiczny pozwala na wyprodukowanie pianek o różnych parametrach oraz właściwościach. W procesie produkcji materaców Goodnight dużą uwagę stawiamy na jakość i pochodzenie użytych materiałów. Pianki, które stosujemy do produkcji materaców posiadają odpowiednie certyfikaty i pochodzą od zaufanych dostawców. W jednym materacu często stosujemy różne pianki, których kombinacja pozwala na uzyskanie jeszcze...

  Czytaj więcej
 • Charakterystyka materaców kieszeniowych pocket
  Charakterystyka materaców kieszeniowych pocket

  Materace kieszeniowe inaczej nazywane są materacami POCKET. Są to znane wszystkim materace sprężynowe w udoskonalonej technologii.

  Czytaj więcej
 • Jaka pozycja spania jest najzdrowsza?
  Jaka pozycja spania jest najzdrowsza?

  Posiadasz dobrze dobrany materac i poduszkę, a dalej masz kłopoty ze snem? Czy wiedziałeś, że pozycja snu ma ogromny wpływ na jego jakość? Nieodpowiednie ułożenie ciała może pogłębić szereg obecnych już schorzeń. Najczęstszymi symptomami jakie można zaobserwować są bóle głowy, niedotlenienie, zmęczenie, ból karku, brzucha, pleców.  Cierpią również nasze narządy wewnętrzne.  Kręgosłup powinien zawsze być ułożony w pozycji prostej.  Naukowy zbadali jak różne pozycje spania wpływają na nasz...

  Czytaj więcej
Showing 1 to 10 of 17 (2 Pages)