Szukasz dodatkowego wyposażenia do sypialni? Oferowane przez nas akcesoria do łóżek to połączenie rozwiązań czysto praktycznych (wygoda, komfort użytkowania) i prozdrowotnych.

Szczególnie polecamy:
 • poduszki ortopedyczne - specjalnie wyprofilowane w niczym nie przypominają tradycyjnych jaśków. Umożliwiają ułożenie głowy i tułowia w jednej linii, bez niefizjologicznego zginania szyi niezależnie od tego, czy śpimy na wznak, czy na boku.
 • poduszki rehabilitacyjne - lateksowe, polecane zwłaszcza osobom cierpiącym na choroby stawów, reumatyzm, po zabiegach operacyjnych, a także dla alergików. Przynoszą ulgę i umożliwiają spokojny i głęboki sen.
 • pokrowce na materac o właściwościach prozdrowornych
 • wodoodporne ochraniacze - skutecznie zabezpieczają materac przez zniszczeniem, zamoczeniem lub zaplamieniem. Idealne dla małych dzieci oraz osób obłożnie chorych.
W naszym sklepie internetowym można kupić też inne produkty. Jako producent staramy się dobrać ofertę tak, by kompleksowo zaspokoić potrzeby naszych klientów. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Akcesoria do łóżek, materacy

Podkategorie

 • Poduszki ortopedyczne
 • Kołdry i poduszki
 • Pokrowce na materac
 • Stelaże
  Od tego, jak się wyśpimy w nocy, zależy nasze funkcjonowanie w dzień. Spanie bezpośrednio na podłodze (w niektórych kulturach praktykowane i gorąco polecane) nie jest dobrym rozwiązaniem.

  Stelaże elastyczne pod materac (nie mylić z regulowanymi) to najczęściej wybierane rozwiązanie, które my, jako producent akcesoriów do snu, bardzo polecamy. To drewniana konstrukcja z luźno rozmieszczonymi listewkami z drzewa liściastego, zapewniajaca prawidłowe podparcie i wentylację materaca . Dzięki nim sen jest bardziej komfortowy, a materac spełnia swoje funkcje. Odstępy między listwami zapewniają odpowiednią amortyzację zwłaszcza w przypadku konstrukcji kieszeniowych pocket i multipocket, ale można je wykorzystać także do produktów z pianki poliuretanowej oraz zapobiegają gromadzeniu się wilgoci pod spodem.

  W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki i zróżnicowany wybór akcesoriów do sypialni, od różnego rodzaju łóżek aż do kołder i poduszek. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu.
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów