Materac dla dziecka piankowy VISCO JUNIOR

Nowy produkt

Materac piankowy z serii JUNIOR  z warstwą termoelastycznej pianki  VISCO

Cechy materaca:

Wysokość: 12 cm

Twardość: H2

Właściwości:

Hypoalergiczny,

Oddychający,

Dwustronny

Zdejmowany pokrowiec,

Antyalergiczny,

Antygrzybiczny,

Materiał pikowany,

Materac ortopedyczny,

Pamięć kształtu

Więcej szczegółów

229,99 zł brutto

  • H1/H2
  • 12cm

Opis

Rodzaj Piankowy

Więcej informacji

Materac piankowy z serii JUNIOR  z warstwą termoelastycznej pianki  VISCO

BUDOWA MATERACA:

1. PIANKA ecoPUR (7cm) najnowszej generacji, charakteryzująca się wysoką odpornością na odkształcenia. Dzięki niej materac jest odpowiednio elastyczny i zapewnia prawidłową amortyzację sylwetki. Pianka dzięki swojej budowie jest bardzo przewiewnym materiałem i zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza. Zapobiega to nadmiernej potliwości, a także wpływa na hamowanie rozwoju roztoczy i bakterii.

2. PIANKA TERMOELASTYCZNA VISCO- MEMORY (3cm) Jest to materiał, który pod wpływem ciepła i nacisku ciała idealnie przybiera kształt sylwetki. Dzięki temu kręgosłup znajduje prawidłowe podparcie bez względu na pozycję snu. Dzięki swojemu działaniu pianka termoelastyczna Visco posiada właściwości ortopedyczne. Oprócz tego odciąża kręgosłup, niweluje ucisk co ma dobry wpływ na krążenie.

3. POKROWIEC STANDARDOWY (1-2 cm) wysoka gramatura oraz jakość tkaniny użytej do produkcji pokrowca sprawia, że jest on bardzo przyjemny w dotyku, bardzo mocny i wytrzymały w codziennym użytkowaniu. Wszyty zamek błyskawiczny ułatwia jego zdejmowanie i pranie w temp. 30oC, dzięki czemu bardzo łatwo utrzymać higienę materaca. Wytłoczenia oraz wzory na pokrowcu mogą ulegać zmianie.

PROMOCJA

DLA PIERWSZYCH 100 OSÓB,  POKROWIEC PIKOWANY ZAMIAST STANDARDOWEGO

WYSOKIEJ JAKOŚCI PIKOWANY POKROWIEC NA OWACIE 150G/M2 MAJĄCY WŁAŚCIWOŚCI KLIMATYZUJĄCE, ZAPEWNIAJĄCE DOSKONAŁĄ WENTYLACJĘ MATERACA  :))

Oferujemy atrakcyjne ceny i wysoką jakość. W swojej ofercie posiadamy różne rodzaje pianek poliuretanowych o innej gęstości, twardości, sprężystości. Produkujemy materace piankowe, lateksowe, Visco, z warstwą kokosu, posiadamy również wiele pokrowce gładkie, pikowane, żakardowe, szyte na miarę. Wszystko dostosowane dla Twoich potrzeb.

Produkty powiązane

5 innych produktów w tej samej kategorii: