Materac kieszeniowy Grand Pocket HR H2/H3
search
  • Materac kieszeniowy Grand Pocket HR H2/H3
  • MATERAC KIESZENIOWY GRAND POCKET HR H2/H3
  • MATERAC KIESZENIOWY GRAND POCKET HR H2/H3
  • MATERAC KIESZENIOWY GRAND POCKET HR H2/H3
  • MATERAC KIESZENIOWY GRAND POCKET HR H2/H3

Materac kieszeniowy Grand Pocket HR H2/H3

499,99 zł

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena 499,99 zł w ciągu ostatnich 30 dni dla tego produktu

ROZMIAR
TWARDOŚĆ
WYSOKOŚĆ

Dopasuj:

  • + 65,00 zł
  • + 45,00 zł
  • + 45,00 zł
  • + 40,00 zł
  • + 0,00 zł
Ilość

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki
  Złóż zamówienie telefonicznie 733254133

pon-pt 7:00-15:00BUDOWA MATERACA OD GÓRY:

1.Pianka wysokoleastyczna HR (High Resilience Foam ) ( 3 cm)  Zaawansowana technologicznie pianka, tłoczona w niższej temperaturze, o zwiększonej sprężystości i wytrzymałości. Zbudowana  jest z milionów pęcherzyków, dzięki którym idealnie dopasowuje się do anatomicznego kształtu ciała.  Posiada doskonałą przepuszczalność powietrza. Trwałość pianki jest 40% wyższa, w odróżnieniu od standardowej pianki poliuretanowej.  Pianka zapewnia miękką powierzchnię spania ( H2).


2. Filc mający za zadanie usztywnienie konstrukcji materaca

3. Wkład materaca tworzą 18 cm wysokiej jakości podwójnie hartowane sprężyny woreczkowe Znajdują się one w oddzielnych kieszonkach , klejonych punktowo. Sprężyny zapewniają prawidłowe podparcie, równo rozkładają wagę ciała. Są sprężyste i wytrzymałe. Bardzo dobrze wentylują materac.  

4. Filc 

5. Pianka ecoPUR  ( 3 cm) o zwiększonej  gęstości T 30 kg/m3.  Dzięki jednolitej strukturze pianka cechuje się doskonałą wentylacją, wysoką odpornością na odkształcenia i zapewnia prawidłową elastyczność oraz amortyzacje sylwetki. Zastosowanie pianki pozwala na swobodną zmianę pozycji i zapewnia średnio-twardą powierzchnię spania ( H3). 

6. POKROWIEC STANDARDOWY (1-2 cm) wysoka gramatura oraz jakość tkaniny użytej do produkcji pokrowca sprawia, że jest on bardzo przyjemny w dotyku, bardzo mocny i wytrzymały w codziennym użytkowaniu. Wszyty zamek błyskawiczny ułatwia jego zdejmowanie i pranie w temp. 30oC, dzięki czemu bardzo łatwo utrzymać higienę materaca. Wytłoczenia oraz wzory na pokrowcu mogą ulegać zmianie.

PROMOCJA!

DLA PIERWSZYCH 100 OSÓB POKROWIEC PIKOWANY ZAMIAST STANDARDOWEGO GRATIS!

Wysokiej jakości pikowany pokrowiec na owacie 150g/m2 , mający właściwości klimatyzujące, zapewniające doskonałą wentylację materaca. Przyjemny w dotyku, bardzo mocny i wytrzymały w codziennym użytkowaniu. Wszyty zamek błyskawiczny ułatwia jego zdejmowanie i pranie, dzięki czemu bardzo łatwo utrzymać higienę materaca. Zamek został obszyty na maszynie typu overlock, co zabezpiecza dzianinę przed pruciem nitek brzegowych.Materac zapewnia wysoki komfort snu. 


Materac jest bardzo elastyczny.

Materac posiada dwie różne twardości stron - z jednej strony jest miękki a z drugiej średnio-twardy. Dzięki takiemu zabiegowi można dopasować twardość do indywidualnych preferencji. 

 

Nasze produkty spełniają wymagania OEKO-TEXŚPIJ DOBRZE - GOOD NIGHT!

Opis

Wysokość
25 cm
Rodzaj
Kieszeniowy
Typ
Dwustronny
Twardość
H2 - miękki
H3- średnio-twardy

Specyficzne kody

ean13
5903686126543
Nowy
Komentarze (0)