Ostatnie wpisy

Jaką poduszkę ortopedyczną wybrać?

Poduszka ortopedyczna jest idealnym rozwiązaniem dla osób chcących używać jej profilaktycznie jak i leczniczo. Różne dolegliwości odcinka szyjnego kręgosłupa spowodowane są nieodpowiednia pozycją spania oraz rytmem życia.  Objawy  przejawiają się różnego rodzaju deformacjami i chorobami układu kostnego.

Poduszki posiadają różne kształty i są zbudowane z różnych materiałów. Ergonomiczna budowa pozwala na przyjęcie pozycji która nie tylko odciąży kręgosłup ale i rozluźni mięśnie. Specjalna budowa poduszek ortopedycznych zapobiega niekontrolowanej zmianie ułożenia. Dzięki stabilności pozwala ma dużo bardziej efektywny wypoczynek i regenerację mięśni.

W ofercie naszego sklepu e-goodnight.com znajdują się poduszki o różnych kształtach i zbudowane z różnych materiałów.

Każda jest odpowiednio wyprofilowana aby dopasować się do budowy ludzkiego ciała. Wielkość poduszki powinna odnosić się do rozmiaru barku i indywidualnych preferencji użytkownika.

Poduszki wypełnione są materiałem, który uniemożliwia powstawanie deformacji podczas nocnego odpoczynku.

Rodzaje poduszek dostępne w naszym sklepie :

 

Poduszki termoelastyczne Visco Memory  z pamięcią kształtu dostosowują swój kształt do pozycji użytkownika. Reagują na jego ciężar oraz oddają ciepło. Świetnie dopasowują się do kształtu głowy i zapewniają jej idealne podparcie podczas snu. Poduszka  redukuje wszelkie naciski,  poprawia krążenie i  zmniejsza lub całkowicie niweluje ból karku, głowy i kręgosłupa. 

Poduszki lateksowe – miękkie i sprężyste pomagają na rozluźnienie mięśni i kręgów szyjnych. Wykonana jest  z perforowanego lateksu, doskonale dopasowuje się do kształtu ciała, równomiernie rozkłada jego ciężar, łagodząc naturalny nacisk ciała. Poduszka doskonale wentyluje, nie nagrzewa się i daje uczucie chłodu.
 Poduszki z pianki ecoPUR
  o wysokiej odporności na odkształcenia. Zapewniają prawidłową elastyczność i amortyzację sylwetki.Pianka  jest bardzo  przewiewna i zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza. Zapobiega nadmiernej potliwości, a także wpływa na hamowanie rozwoju roztoczy i bakterii.

Jeśli nie wiesz jaką poduszkę wybrać nasi konsultanci pozostają do dyspozycji.

Posted in: Porady i artykuły

Leave a comment