MATERAC DLA DZIECKA PIANKOWY VISCO JUNIOR MAX
search
 • MATERAC DLA DZIECKA PIANKOWY VISCO JUNIOR MAX
 • MATERAC DLA DZIECKA PIANKOWY VISCO JUNIOR MAX
 • MATERAC DLA DZIECKA PIANKOWY VISCO JUNIOR MAX

Materac dla dziecka Visco Junior MAX H2/H3

289,99 zł

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena 289,99 zł w ciągu ostatnich 30 dni dla tego produktu

ROZMIAR
TWARDOŚĆ
WYSOKOŚĆ

Dopasuj:

 • + 65,00 zł
 • + 45,00 zł
 • + 45,00 zł
 • + 0,00 zł
Ilość

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki
  Złóż zamówienie telefonicznie 733254133

pon-pt 7:00-15:00

BUDOWA MATERACA

1.PIANKA ecoPUR H3 (7cm) - najnowszej generacji, charakteryzująca się wysoką odpornością na odkształcenia. Dzięki niej materac jest odpowiednio elastyczny i zapewnia prawidłową amortyzację sylwetki. Pianka dzięki swojej budowie jest bardzo przewiewnym materiałem i zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza. Zapobiega to nadmiernej potliwości, a także wpływa na hamowanie rozwoju roztoczy i bakterii.

2. PIANKA TERMOELASTYCZNA VISCO MEMORY H2 (5 cm) - Opracowany przez NASA materiał, który pod wpływem ciepła i nacisku ciała idealnie przybiera kształt sylwetki. Dzięki temu kręgosłup znajduje prawidłowe podparcie bez względu na pozycję snu. Dzięki swojemu działaniu pianka termoelastyczna Visco posiada właściwości ortopedyczne. Oprócz tego odciąża kręgosłup, niweluje ucisk co ma dobry wpływ na krążenie. Pianka Visco jest pianką antyalergiczną i antygrzybiczną.

3 POKROWIEC GŁADKI (1-2 cm) - Wysoka gramatura oraz jakość tkaniny użytej do produkcji pokrowca sprawia, że jest on bardzo przyjemny w dotyku i bardzo mocny wytrzymałościowo w codziennym użytkowaniu. Wszyty zamek błyskawiczny w kształcie litery L ,ułatwia jego zdejmowanie i pranie w temp. 40oC, dzięki czemu bardzo łatwo utrzymać higienę materaca

Seria JUNIOR stworzona została specjalnie dla najmłodszych użytkowników, z bezpieczych komponentów, zapewniających wygodę i komfort snu.

Kręgosłup dziecka musi być równomiernie podparty na całej długości. Dlatego koniecznie trzeba wybierać materace o płaskiej powierzchni, bez rowków i zagłębień.

Materac z pianką Visco jest średnio-twardy, daje prawidłowe podparcie dla kręgosłupa, pod wpływem ciepła i nacisku ciała idealnie przybiera kształt sylwetki. Materac z pewnością nie będzie powodował ucisków.

Materac można użytkować obustronnie. Obracanie materaca przedłuży jego żywotność.

Jest on bardzo wytrzymały i odporny na odkształcenia.

Zdejmowany pokrowiec pomaga dbać o higienę.

Certyfikat Oeko-Tex®

Materac posiada certyfikat Oeko-Tex® zapewniający o tym, że wszystkie materiały użyte do produkcji materacy są wolne od szkodliwych substancji mających negatywny wpływ na zdrowie. Kupując produkty ze znakiem Oeko-Tex® zyskujesz pewność wysokiej jakości i bezpieczeństwa produktu.

Jak rozpakować materac ?

Twój materac jest spakowany i zrolowany. Aby go prawidłowo rozpakować prosimy postępować wg poniższych wskazówek

Nasze materace i nakładki na czas wysyłki są rolowane , co zapewnia wysoką jakość produktu. Za pomocą nożyczek ostrożnie zrób nacięcie wzdłuż foli tak, aby nie uszkodzić materaca. Po rozpakowaniu paczki, materac powinien nabrać pełnej objętości i powrócić do pierwotnego kształtu do 72h. Zalecamy, aby przez 1-3 dni po rozpakowaniu wietrzyć materac. Szczelne i próżniowe pakowanie uniemożliwia wcześniejsze pozbycie się naturalnych zapachów poszczególnych komponentów materaca. Odkurzanie materaca odkurzaczem pozwala na szybsze pozbycie się zapachu.

Opis

Wysokość
13 cm
Rodzaj
Dziecięcy
Typ
Dwustronny
Twardość
H2 - miękki
H3- średnio-twardy
Nowy
Komentarze (0)