MATERAC DWIE TWARDOŚCI Zobacz większe

MATERAC DWIE TWARDOŚCI H2/H3

Nowy produkt

Materac dwustronny.

Twardość można dostosować do własnych potrzeb.

Jedna strona materaca jest miękka H2, druga twardsza H3.

Cechy produktu:

Twardość: H2/H3

Wysokość: 12 cm lub 17 cm

Właściwości:

Antyalergiczne

Antygrzybicznye

Zdejmowany pokrowiec

Czas realizacji: 5 dni roboczych

Więcej szczegółów

229,99 zł brutto

  • H2/H3
  • 12cm
  • 17cm

Opis

Rodzaj Piankowy

Więcej informacji

MATERAC PIANKOWY O DWÓCH TWARDOŚCIACH  H2/H3  

BUDOWA MATERACA:

1. PIANKA ecoPUR (10cm lub 5 cm) H3 najnowszej generacji, jedna z bardziej ekologicznych pianek, charakteryzująca się wysoką odpornością na odkształcenia. Dzięki niej materac jest odpowiednio elastyczny i zapewnia prawidłową amortyzację sylwetki. Pianka dzięki swojej budowie jest bardzo przewiewnym materiałem i zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza. Zapobiega to nadmiernej potliwości, a także wpływa na hamowanie rozwoju roztoczy i bakterii..

PIANKA WYSOKOELASTYCZNA HR (High Resiliense Foam)  (H2)  (5cm) jedna z bardziej ekologicznych wersji pianek.  Tłoczona w niższej temperaturze, o zwiększonej sprężystości i wytrzymałości. Jest to pianka zbudowana z milionów pęcherzyków, dzięki którym idealnie dopasowuje się do anatomicznego kształtu ciała. Gwarantuje wysoki komfort użytkowania. Posiada doskonałą przepuszczalność powietrza. Trwałość pianki jest 40% wyższa.

POKROWIEC GŁADKI (1-2 cm)  Wysoka gramatura oraz jakość tkaniny użytej do produkcji pokrowca sprawia, że jest on bardzo przyjemny w dotyku, bardzo mocny wytrzymały w codziennym użytkowaniu. Wszyty zamek błyskawiczny ułatwia jego zdejmowanie i pranie w temp. 40oC, dzięki czemu bardzo łatwo utrzymać higienę materaca. Wytłoczenia oraz wzory na pokrowcu mogą ulegać zmianie.

Materac można użytkować obustronnie. Strony różnią się właściwościami i twardością, dzięki czemu materac jest  uniwersalny i możemy go dopasować do własnych potrzeb.

Materac powinien być indywidualnie dobrany do budowy ciała tak, by było odpowiednio podparte, a kręgosłup w każdej pozycji przybierał naturalne krzywizny. Kupując przez internet ciężko dobrać prawidłową twardość dlatego najlepiej sprawdzi się materac dwustronny o różnych twardościach. Materac możemy ułożyć wedle swoich upodobań.

Materac daje prawidłowe podparcie dla kręgosłupa, zapewnia tym samym wysoki komfort snu.

Materac o uniwersalnej, średniej twardości.

Należy go użytkować obustronnie, ponieważ obracanie materaca przedłuży jego żywotność.

Jest bardzo wytrzymały i odporny na odkształcenia.

DOSTĘPNY KAŻDY WYMIAR!

17 innych produktów w tej samej kategorii: