Materac kieszeniowy Pocket 7 stref MEGA Lateks H3/H3
search
  • Materac kieszeniowy Pocket 7 stref MEGA Lateks H3/H3
  • Materac Pocket 7 stref MEGA Lateks H3/H3
  • Materac Pocket 7 stref MEGA Lateks H3/H3
  • Materac Pocket 7 stref MEGA Lateks H3/H3
  • Materac Pocket 7 stref MEGA Lateks H3/H3

Materac kieszeniowy Pocket 7 stref MEGA Lateks H3/H3

549,99 zł

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena 549,99 zł w ciągu ostatnich 30 dni dla tego produktu

ROZMIAR
TWARDOŚĆ
WYSOKOŚĆ

Dopasuj:

  • + 65,00 zł
  • + 45,00 zł
  • + 45,00 zł
  • + 40,00 zł
  • + 0,00 zł
Ilość

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki
  Złóż zamówienie telefonicznie 733254133

pon-pt 7:00-15:00BUDOWA MATERACA OD GÓRY:

1.PIANKA LATEKSOWA (3 cm)- jest to materiał, który doskonale dopasowuje się do kształtów ciała, niweluje uciski i pomaga efektywniej wypocząć. Porowata struktura lateksu ułatwia przepływ powietrza powstrzymując pocenie się i rozwój bakterii. Lateks jest wyjątkowo odporny na deformację (wgniatanie) nie traci swych właściwości z biegiem lat. 

2.PIANKA ecoPUR (3cm) o gęstości T30 - bardzo gęsta, najnowszej generacji, charakteryzująca się wysoką odpornością na odkształcenia. Dzięki zwiększonej gestości i wysokości pianki, mamy pewność, że materac nie zapadnie się  i zapewni prawidłową elastyczność i amortyzację sylwetki. Pianka dzięki swojej budowie jest bardzo przewiewnym materiałem i zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza. Zapobiega to nadmiernej potliwości, a także wpływa na hamowanie rozwoju roztoczy i bakterii.

3. FILC - usztywnia całą konstrukcję zwiększając wytrzymałość materaca.

4. 7 strefowe SPRĘŻYNY KIESZENIOWE (12cm) 272 szt. sprężyn na m² - Sprężyny dzielą materac na 7 stref, każda o odpowiednim podparciu dla danej części ciała. Sprężyny umieszczone są w oddzielnych kieszeniach, wykonanych z tkaniny, dzięki czemu pracują zupełnie niezależnie od siebie – nacisk na jedną nie powoduje automatycznego ugięcia drugiej. Materac jest cichy, idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Obracanie i wiercenie się na łóżku drugiej osoby,nie będzie wyczuwalne. Nie ma znaczenia różnica wagi osób korzystających, ponieważ dzięki sprężynom pocketowym nie powstaje pochylenie materaca, czy też wgłębienie wokół osoby cięższej.

Sprężyny wykonane w technologi DoubleHARD - podwójnie hartowane, o zwiększonej średnicy drutu - co znacznie wydłuża ich żywotność i wytrzymałość- materac nie zapada się.  

 

5. FILC - usztywnia całą konstrukcję zwiększając wytrzymałość materaca.

6. PIANKA ecoPUR (3 cm)

7.POKROWIEC STANDARDOWY (1-2 cm) wysoka gramatura oraz jakość tkaniny użytej do produkcji pokrowca sprawia, że jest on bardzo przyjemny w dotyku, bardzo mocny i wytrzymały w codziennym użytkowaniu. Wszyty zamek błyskawiczny ułatwia jego zdejmowanie i pranie w temp. 30oC, dzięki czemu bardzo łatwo utrzymać higienę materaca. Wytłoczenia oraz wzory na pokrowcu mogą ulegać zmianie.

PROMOCJA!
DLA PIERWSZYCH 100 OSÓB POKROWIEC PIKOWANY ZAMIAST STANDARDOWEGO GRATIS!

Wysokiej jakości pikowany pokrowiec na owacie 150g/m2 , mający właściwości klimatyzujące, zapewniające doskonałą wentylację materaca. Przyjemny w dotyku, bardzo mocny i wytrzymały w codziennym użytkowaniu. Wszyty zamek błyskawiczny ułatwia jego zdejmowanie i pranie, dzięki czemu bardzo łatwo utrzymać higienę materaca. Zamek został obszyty na maszynie typu overlock, co zabezpiecza dzianinę przed pruciem nitek brzegowych.Materac z pianką lateksową będzie dobrym wyborem dla osób z problemami górnych dróg oddechowych np. astmą lub alergią.

Materac jest dwustronny. Cykliczne obracanie materaca podczas użytkowania pozwala na wydłużenie jego żywotności.

 

Gwarancja na wkład materaca 5 lat.Nasze produkty spełnią wymagania „OEKO-TEX STANDARD 100” oraz ULTRA FRESH.
ŚPIJ DOBRZE - GOOD NIGHT!

Opis

Wysokość
23 cm
Rodzaj
Kieszeniowy
Z lateksem
Typ
Dwustronny
Twardość
H3- średnio-twardy
Nowy
Komentarze (1)
Oceń