Ostatnie wpisy

Charakterystyka materaców kieszeniowych pocket

nnowacyjne zastosowanie strefowych SPRĘŻYN KIESZENIOWYCH dzieli materac na 7 stref, każda o odpowiednim podparciu dla danej części ciała. Sprężyny umieszczone są w oddzielnych kieszeniach, wykonanych z tkaniny. Dzięki temu zabiegowi pracują zupełnie niezależnie od siebie – nacisk na jedną nie powoduje automatycznego ugięcia drugiej.

Sprężyny wykonane w technologi DoubleHARD - podwójnie hartowane, o zwiększonej średnicy drutu - co znacznie wydłuża ich żywotność. Dzięki temu, że nie są rozciągnięte do wysokości 18cm( większość producentów tak robi), w materacach Goodnight zachowaliśmy twardość (H3) i wytrzymałość- materac nie zapada się.

Punktowa elastyczność sprawia, że materac jest cichy i idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Każdorazowa zmiana pozycji odbywa się bez charakterystycznego dźwięku. Strefy utrzymują poszczególne części ciała na odpowiedniej wysokości.

Materac kieszeniowy idealnie sprawdzi się dla par.

Obracanie i wiercenie się na łóżku drugiej osoby, nie jest wyczuwalne. Nie ma znaczenia różnica wagi osób korzystających, ponieważ dzięki sprężynom pocketowym nie powstaje pochylenie materaca, czy też wgłębienie wokół osoby cięższej.

Posted in: Porady i artykuły

Leave a comment